| |
معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
بازدید:211
0.0 (0)
[ 1397/04/13 16:40:00 ]

اسامی اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس دهم در سال سوم  

اعضای هیئت رئیسه کمیسیون‌ های تخصصی مجلس برای سومین سال فعالیت مجلس دهم مشخص شدند.

 

در جریان انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌ها به غیر از روسای 6 کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، آموزش، فرهنگی، اجتماعی و کشاورزی و بهداشت سایر روسا بر کرسی ریاست ابقاء شدند.

 

آقایان فلاحت پیشه، عارف، مازنی، خدادادی ، کیخا و شهریاری روسای جدید کمیسیون های مذکور می باشند.

جداول زیر ترکیب هیئت رئیسه جدید کمیسیون ها در سال سوم مجلس دهم را نشان می دهد.

 

برای مشاهده و دریافت فهرست کامل اسامی اعضای کمیسیون های مجلس نیز اینجا کلیک نمائید.

 

اعضای هیئت رئیسه کمیسون های تخصصی مجلس شورای اسلامی 

 

اعضاء  هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

1

عارف                 محمدرضا

رئیس

2

کوچکی‌نژاد            جبار

نایب رئیس اول

3

احمدی لاشکی        قاسم

نایب رئیس دوم

4

میرزاده                  میرحمایت

سخنگو

5

درازهی                 محمدباسط

دبیر اول

6

سلیمی                  علیرضا

دبیر دوم

 
 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

خدادادی          سلمان

رئیس

  1.  

بادامچی             محمدرضا

نایب رئیس اول

  1.  

رضائی               مسعود

نایب رئیس دوم

  1.  

مختار                  جلیل

سخنگو

  1.  

بابائی صالح        روح‌الله

دبیر اول

  1.  

تاج‌الدین            ناهید

دبیر دوم

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

پورابراهیمی داورانی محمدرضا

رئیس

  1.  

حسینی                سیدحسن

نایب رئیس اول

  1.  

شریف‌پور             عین‌الله

نایب رئیس دوم

  1.  

سعیدی مبارکه        زهرا

سخنگو

  1.  

آقاپور علیشاهی      معصومه

دبیر اول

  1.  

کبیری                 سیدتقی

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

فلاحت‌پیشه              حشمت‌الله

رئیس

  1.  

برومندی                 محمدمهدی

نایب رئیس اول

  1.  

دهقانی فیروزآبادی      کمال

نایب رئیس دوم

  1.  

نجفی خوشرودی        علی

سخنگو

  1.  

جمالی نوبندگانی        محمدجواد

دبیر اول

  1.  

علوی                     سیدمحسن

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون انرژی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

حسنوند                فریدون

رئیس

  1.  

امیری خامکانی         حسین

نایب رئیس اول

  1.  

هاشمی‌پور              عدل

نایب رئیس دوم

  1.  

قره‌خانی الوستانی      اسدالله

سخنگو

  1.  

ساعدی                 قاسم

دبیر اول

  1.  

کرم‌پور حقیقی         کوروش

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

تاج‌گردون            غلامرضا

رئیس

  1.  

محبی‌نیا               جهانبخش

نایب رئیس اول

  1.  

قوامی                 هادی

نایب رئیس دوم

  1.  

مفتح                   محمدمهدی

سخنگو

  1.  

بیگلری                محسن

دبیر اول

  1.  

کاظمی                علی

دبیر دوم

 

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

شهریاری              حسینعلی

رئیس

  1.  

خاتمی                 سیدمرتضی

نایب رئیس اول

  1.  

امینی فرد              محمد نعیم

نایب رئیس دوم

  1.  

عابدی                 حیدرعلی

سخنگو

  1.  

جمالی سوسفی       منوچهر

دبیر اول

  1.  

حمزه                  احمد

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

کولیوند               محمدجواد

رئیس

  1.  

خجسته                امیر

نایب رئیس اول

  1.  

کاظمی                سیدحمیدرضا

نایب رئیس دوم

  1.  

سلیمی                اصغر

سخنگو

  1.  

مافی                   پروانه

دبیر اول

  1.  

گیلانی                سهراب

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

اکبریان                عزیز

رئیس

  1.  

احمدی               فریدون

نایب رئیس اول

  1.  

علیزاده                رضا

نایب رئیس دوم

  1.  

ملکی                  ولی

سخنگو

  1.  

حسینی‌کیا            سیدجواد

دبیر اول

  1.  

رضیان                 عبدالله

دبیر دوم

 

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون عمران

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

رضائی کوچی        محمدرضا

رئیس

  1.  

موسوی بیوکی        سیدابوالفضل

نایب رئیس اول

  1.  

علوی                  سیداحسن

نایب رئیس دوم

  1.  

بدری                  صدیف

سخنگو

  1.  

نیازآذری              حسین

دبیر اول

  1.  

یارمحمدی            علیم

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

مازنی                  احمد

رئیس

  1.  

ذوالقدر               سیده فاطمه

نایب رئیس اول

  1.  

مسعودی              اصغر

نایب رئیس دوم

  1.  

آزادیخواه             احد

سخنگو

  1.  

ابراهیمی              علیرضا

دبیر اول

  1.  

طباطبائی نژاد         سیدصادق

دبیر دوم

 

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

ملکشاهی              الهیار

رئیس

  1.  

کمالی‌پور             یحیی

نایب رئیس اول

  1.  

کاظمی                محمد

نایب رئیس دوم

  1.  

نوروزی               حسن

سخنگو

  1.  

رحیمی جهان‌آبادی   جلیل

دبیر اول

  1.  

رضازاده               حسین

دبیر دوم

 

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

کیخا                  احمد

رئیس

  1.  

محمودزاده            جلال

نایب رئیس اول

  1.  

کریمی                رضا

نایب رئیس دوم

  1.  

تربتی نژاد             نورمحمد

سخنگو

  1.  

شاعری                علی‌محمد

دبیر اول

  1.  

اکبری                 علی(شیراز)

دبیر دوم

 

 

اعضاء هیئت رئیسه کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

  1.  

کاتب                  غلامرضا

رئیس

  1.  

پاپی‌زاده بالنگان       عباس

نایب رئیس اول

  1.  

بائوج لاهوتی          مهرداد

نایب رئیس دوم

  1.  

یوسفیان ملا            عزت‌الله

سخنگو

  1.  

عزیزی                 محمد

دبیر اول

  1.  

اکبری                  علی(شیراز)

دبیر دوم

 
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:347726!model&115 -LayoutId:115 LayoutNameالگوی متنی کل و قوانین و اخبار