|
|
معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » حوزه معاونت » معاونت
بازدید:1144
0.0 (0)
تجلیل پرفسور سمیعی از معاون قوانین مجلس شورای اسلامی
[ 1395/02/07 00:00:00 ]

تجلیل پرفسور سمیعی از معاون قوانین مجلس شورای اسلامی  

در سمپوزیوم جراحان مغز و اعصاب جهان، پرفسور سمیعی از معاون قوانین مجلس شورای اسلامی تجلیل کرد.

http://qavanin.parliran.ir/uploads/hamedrazavi/Qavanin_1395-01-06_SHR01.mp4

در پنجمين سمپوزيوم فدراسيون جهاني انجمن جراحان مغز و اعصاب از تنديس پرفسور سميعي به پاس چهار دهه تلاش در عرصه علوم مغز و اعصاب رونمايي شد.

اين سمپوزيوم از 20 فروردين لغايت 3 ارديبهشت ماه 95 در مركز همايش هاي برج ميلاد باحضور جراحان مغز و اعصاب سراسر جهان به دعوت پرفسور سميعي در تهران برگزار گرديد.

در مراسم افتتاحيه اين سمپوزيوم افراد و شخصيت هاي سياسي و علمي جهان و ايران همچون رئيس جمهور صربستان، نخست وزير هانوفه به همراه هئيت 30نفره، رئيس هيات مديره انجمن جهاني مغز و اعصاب ، دكتر اميدوار رضايي معاون قوانين مجلس ، سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رياست جمهوري، محمد فرهادي وزير علوم، محمدرضا نعمت زاده وزير صنعت، محمدباقر قاليباف شهردار تهران، برخي از سفرا از قاره هاي آسيا، آفريقا و اروپا و آمريكاي شمالي حضور داشتند .

پرفسور سميعي در بياناتي ضمن تشكر از تهيه تنديس خود از اولين شاگرد خود در عرصه جراحي مغز و اعصاب ياد كرده و زحمات ايشان را ارج نهادند.

ايشان درادامه سخنانش گفت: " يك شخصي را من بايد نامش را حتما ببرم و ايشان اولين شاگرد من در ايران بوده است وايشان آقاي دكتر اميدوار رضايي است كه معاون مجلس هستند و خيلي خوشحالم كه در اين همايش حضور دارند وواقعاً براي بنده لذت بخش است كه شاگرداني كه موفق هستند را از نزديك كارشان را ببينم و مشاهده كنم كه دردرجه بالايي هستند و ايشان در كنار جراحي مغز و اعصاب به نمايندگي و معاونت قوانين مجلس نيز پرداخته اند كه من بازهم از ايشان تشكر مي كنم. "

یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:60852!model&115 -LayoutId:115 LayoutNameالگوی متنی کل و قوانین و اخبار